Zasłużona porażka w Bogacicy.

Z powodu licznych kontuzji nasza drużyna na mecz z Bogacicą wyszła w eksperymentalnym zestawieniu. Nasi zawodnicy dobrze weszli w mecz i stworzyli sobie przewagę na boisku. Efektem tego była bramka Starczyka po dośrodkowaniu Pietrasa. .Niestety radość nie trwała długo, bowiem już 6 minut później po błędzie naszej obrony piłkę do bramki strzałem zza pola karnego wpakował napastnik gospodarzy. Od tego momentu gra naszej drużyny się posypała. Nasi piłkarze grali bardzo słabo. Atak pozycyjny kompletnie nie istniał, a w obronie graliśmy bardzo chaotycznie. Słabość naszej drużyny wykorzystali przeciwnicy zdobywając bramkę na 2-1.

Na drugą połowę nasz drużyna wyszła bardzo zmotywowana. Przez pierwsze piętnaście minut gra się polepszyła. Zaczęliśmy sobie stwarzać sytuacje, leczbrakowało wykończenia. Niestety w 61 minucie po kontrze gospodarzy straciliśmy kolejną bramkę. Po utracie gola gra naszej drużyny znów zaczęła wyglądać jak przed przerwą. Mimo tego nasi piłkarze zdołali strzelić bramkę na 3-2 świetne, kiedy to świetne podanie Aniszewskiego wykorzystał Starczyk. Niestety był to tylko chwilowy zryw. To gospodarze zdobyli kolejne 2 bramki i zasłużenie wygrali spotkanie.

Był to zdecydowanie najgorszy mecz naszej drużyny w przeciągu 2 sezonów. Cała drużyna zagrała fatalne spotkanie. Kompletnie nie potrafiliśmy wyprowadzić ataku pozycyjnego, w obronie graliśmy bardzo chaotycznie popełniając masę błędów, czego efektem jest pięć straconych bramek. Zdecydowanie puszczamy ten mecz w zapomnienie i miejmy nadzieję, że w następnym spotkaniu gra naszych piłkarzy będzie wyglądała dużo lepiej.