Pierwsza liga oficjalnie !

Jak już oficjalnie wiadomo nasza drużyna w sezonie 2015/16 będzie występować w 1 lidze Opolskiej.

Znany już jest podział grup oraz terminarz, nasza drużyna trafiła do grupy 1 wraz z zespołami z Bierdzan,Bogacicy,Byczyny,Chróścic,Dobrodzienia, Dobrzenia, Gorzowa Śląskiego,Grodkowa,Kup oraz Starościna.

Terminarz naszego zespołu jak i całej grupy można zobaczyć na naszej stronie pod tym linkiem.

W zespole doszło już do kilku zmian personalnych.

Wiek juniora skończyli Damian Pyrasz oraz Dawid Buhl na wspomnianą dwójkę czeka teraz drużyna seniorów.

Nieznana jest przyszłość Patryka Buhla który w obecnym oknie transferowym może zmienić barwy klubowe.

Jak narazie jedynym nabytkiem naszej drużyny jest Szymon Pietras który powrócił z wypożyczenia z Ozimka.